Zabawki sensoryczne, maskotki, poduszeczki

Zabawki sensoryczne dla dzieci w formie kostek, metkowców, maskotek czy zawieszek wspomagają rozwój dziecka, pobudzając zmysł wzroku, dotyku oraz słuchu. Powstały z tkanin o zróżnicowanej strukturze (bawełna, velvet, minky, polar) i występują w różnorodnej, atrakcyjnej dla malucha kolorystyce. Sensoryczne zabawki dla dzieci posiadają wszyte wstążeczki, gryzaki czy folie szeleszczącą. Wszystko to sprawia, że zabawki sensoryczne są dla dzieci bardziej interesujące niż te tradycyjne, a do tego stymulują rozwój malucha już od najwcześniejszego okresu życia.

Maskotki i poduszki w bardzo różnej kolorystyce, ze zróżnicowanych strukturalnie tkanin także pobudzają zmysły dzieci w różnym wieku. Maskotki to zwierzątka, które dzieciaki uwielbiają. To nie tylko przytulanki, poduszeczki to przyjaciele zabaw, którzy pomagają przenieść się w świat fantazji. Znajdziesz u nas, np.: ślimaczki, pandy, żabkę, zajączki, baranki. Ale to nie koniec niespodzianek. Ciągle będziemy zaskakiwać nowościami. 

Sortuj wg:

Zabawki dla dzieci – sensoryczne poznawanie rzeczywistości

Proponowane przez nas sensoryczne zabawki dla dzieci z powodzeniem mogą być używane już od pierwszych miesięcy życia malucha, bowiem pozwolą mu na jeszcze szybsze poznawanie otaczającego go świata. Dzięki zastosowaniu przyjemnych w dotyku materiałów nasze zabawki są miękkie, a dzieci chętniej się do nich przytulają. Ponadto są niezwykle bezpieczne – nie posiadają bowiem małych elementów, które mogłyby zagrażać zdrowiu i życiu pociechy. Zabawki dla dzieci wspomagające rozwój sensoryczny to idealne rozwiązanie, aby zainteresować malucha różnorodnością kolorów, faktur i wzorów, a tym samym uspokoić go, kiedy płacze lub gdy jest już senny. Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu — z pewnością znajdziecie odpowiednie zabawki dla dzieci sensoryczne, które pozwolą na prawidłowy rozwój waszej pociechy.