Poduszki w kształcie konia i konie na patyku

  • biały szary koń
    +
    biały szary koń
  • konie zestaw
    +
    konie zestaw

Poduszki dekoracyjne w kształcie konia

Konie to cudowne zwierzęta — nie sposób ich nie lubić. Jeśli Twój synek bądź córeczka są podobnego zdania, niezbędnym gadżetem będzie dla nich wygodna, a zarazem stylowa poduszka dekoracyjna w kształcie konia. Poduszka w kształcie konia w dużym stopniu odwzorowuje wygląd zwierzęcia, lecz co najważniejsze — jest miła w dotyku oraz stanowi interesującą ozdobę dziecięcego pokoiku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać poduszkę z koniem jako funkcjonalny gadżet w podróży, np. zabrać ją do samochodu, sprawiając, że dziecko będzie miało zapewniony komfort pod główką nawet w trakcie wielogodzinnej jazdy. Dodatkowo motyw konia może być świetną inspiracją do zabawy – każdy miłośnik bądź miłośniczka koni chętnie poszuka podczas podróży prawdziwego zwierzęcia odpowiadającego wyglądem tego na akcesorium. Widzisz? Poduszka w kształcie konia może być o wiele bardziej przydatna, niż się wydaje! Nasze poduszki konie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: białym, brązowym, szarym, różowym i czarnym. Co ciekawe, poduszka koń to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Twoich pociech.

Konie na patyku — zabawka na wiele godzin

Przedstawiamy atrakcję dla maluchów na mnóstwo godzin! Koń na patyku to zabawka, dzięki której Twoje dziecko może poczuć się jak księżniczka bądź rycerz na dzielnym rumaku. Jest to doskonały wybór na prezent dla małej miłośniczki koni, choć z pewnością konie na patyku przypadną do gustu również chłopcom. Wykonane są z antyalergicznego materiału oraz posiadają lekki kij, dzięki czemu ciężar produktu z pewnością nie będzie przeszkadzał w zabawie.

Prezent dla miłośniczki i miłośnika koni!

Dostępne w naszym asortymencie konie na patyku to także świetny pomysł na prezent z okazji urodzin bądź Dnia Dziecka – chyba nie ma pociechy, która nie ucieszyłaby się z zabawkowego konia, którego może dosiąść w swoim własnym pokoiku! A jeśli dobrać do tego pasującą poduszkę – efektowny zestaw gwarantowany. Jesteśmy pewni, że taki podarunek wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszystkie nasze zabawki i gadżety zostały wyprodukowane z dbałością o szczegóły oraz z najwyższej jakości materiałów niepowodujących podrażnień czy uczuleń (wypełnienie poduszek, a także główek koni to antyalergiczna kulka silikonowa). Dzięki temu proponowane produkty są nie tylko komfortowe, ale także bezpieczne. Nie posiadają także żadnych małych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla najmłodszych. Zainteresował Cię nasz koń na kiju lub stylowa poduszka? Zabawkowa głowa konia wypełniona miękką kulką silikonową jest teraz do kupienia w atrakcyjnej cenie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.