Pościele, koce i poduszki velvet dla dzieci

Poduszki i kocyki to produkty, które koniecznie muszą znaleźć się w zbiorze akcesoriów dla dzieci, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Powinny być wykonane z przyjaznych dla skóry maluszka materiałów – m.in. połączenia bawełny z minky lub velvetem. Równie istotne jest wypełnienie, dlatego w naszych produktach jego podstawę stanowi antyalergiczna kulka silikonowa lub owata. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znaleźć można m.in. poduszki dekoracyjne velvet – to miękkie i przyjemne dla skóry dziecka akcesoria, które z powodzeniem wykorzystasz jako dekoracja do pokoju dziecięcego.

Poduszki dla dzieci – handmade zawsze na czasie!

Dostępne w naszym asortymencie poduszki dla dzieci handmade mają bardzo zróżnicowane wymiary oraz kształty, dzięki czemu są idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca w każdym wieku. Poduszka nada się dla rocznego dziecka, a także dla dwulatka lub nawet 3-latka, który będzie mógł wykorzystać ją jako dekorację. W końcu poduszki ozdobne dla dzieci cieszą oko nie tylko rodziców, ale właśnie również malców! Nie wiesz, co podarować swojemu chrześniakowi bądź dziecku bliskiej Ci osoby na pierwsze urodziny? Tego typu poduszka handmade, np. z wizerunkiem misiów w chłopięcej czapeczce, będzie idealna jako prezent dla chłopca na roczek. Z kolei dla rocznej dziewczynki ciekawą opcję stanowi ta sama poduszka z dopasowanym printem misiów z różowymi kokardkami. Gwarantujemy, że każdy maluch pokocha nasze poduszki dekoracyjne od pierwszego wejrzenia!

Oprócz dekoracyjnych poduszek velvet oferujemy także kocyki w 3 rozmiarach: 50 x 75 cm, 75 x 100 cm i 100 x 135 cm oraz pościel – wykonujemy ją z bawełny, a – na życzenie klienta – także z bawełny w połączeniu z minky czy velvetem. Wymiary pościeli: poszwa na kołdrę 90 x 120 cm, 100 x 135 cm, 140 x 200 cm, poszewka na poduszkę 60 x 40 cm, 70x80cm.

Sortuj wg:
Facebook